Філіал «Балетна студія Ірини Мельничук»

Запрошуємо дівчаток і хлопчиків на групові та індивідуальні уроки. Адреса філії: м.Київ, вул. Дмитрівська 39. Танцювальний зал на 2-му поверсі в приміщенні студії  йоги «Аюрведа»

  • БАЛЕТ. Молодша група (4-5-6 років): понеділок і середу 17:30-18:30. Дітки займаються двічі на тиждень по одній годині. В групі до 8-10 учнів. Додатково відвідують майстер-класи від керівника студії.

 

  • БАЛЕТ. Середня група (7-9 років): понеділок, середа і п’ятниця  18:30-19:30. Учні займаються тричі на тиждень по одній годині. В групі 10-12 учнів. Додатково відвідують індивідуальні уроки і уроки stretching, майстер-класи від керівника студії.

 

  • БАЛЕТ. Старша група (10-16років): понеділок, середа і п’ятниця 17:30-18:30. Учні займаються тричі на тиждень по одній годині. В групі 10-15 учнів. Додатково відвідують індивідуальні уроки і уроки stretching, майстер-класи від керівника студії.

 

Дошкільнята займаються двічі на тиждень по одній годині і уроки проходять в ігровій формі. Школярі — тричі на тиждень. Групи від 8 до 15 учнів. Індивідуальні уроки проходять за попередньо узгодженим графіком.

Двічі на рік балетна студія проводить «відкритий урок групових занять» — показовий виступ для батьків, друзів і гостей нашої студії. По мірі засвоєння техніки танцю, хореографія для дітей ускладнюється, а в програму навчання включаються танцювальні постановки. Танці для дітей, репертуар і тематика підбираються відповідно віку.

Два-три рази на рік заплановані виступи на сцені з груповими та соло танцями, а також три-чотири рази участь у конкурсах-фестивалях в Києві і один за кордоном.

Всі учні студії, незалежно від термінів навчання, завжди беруть участь в концертах і театральних постановках- мюзиклах на сцені. Найбільш вдалі роботи показуються на концертах, фестивалях і конкурсах.

ЧЕКАЄМО ВАС НА НАШИХ ЗАНЯТТЯХ!

 

 

Подати заявку