Філіал «Хореографічна студія МІРА»

Запрошуємо дівчаток і хлопчиків на групові та індивідуальні уроки. Адреса філіалу: м.Київ, вул.Йорданська 10. Танцювальний зал на 2-му поверсі клубу «Орбіта».

  • БАЛЕТ. Молодша група (4-5-6 років): вівторок і четвер 17:00-18:00. Дітки займаються двічі на тиждень по одній годині. В групі до 8-10 учнів. Додатково відвідують майстер-класи від керівника студії.

 

  • БАЛЕТ. Середня група (7-9 років): вівторок і четвер 18:00-19:00, субота 11:00-12:00. Учні займаються тричі на тиждень по одній годині. В групі 10-12 учнів. Додатково відвідують індивідуальні уроки і уроки оздоровчої гімнастики, майстер-класи від керівника студії.

 

  • ОЗДОРОВЧА ГІМНАСТИКА. Група (4-10 років): субота 13:00-14:00. Учні займаються один раз на тиждень по одній годині.

 

  • СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. Група (7-9 років):  вівторок і четвер 19:00-20:00, субота 12:00-13:00. Учні займаються тричі на тиждень по одній годині. В групі 10-15 учнів. Додатково відвідують уроки оздоровчої гімнастики, майстер-класи від керівника студії.

Заняття у гуртках «БАЛЕТНА СТУДІЯ» і «СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ» проходять в ігровій формі  двічі на тиждень по одній годині для дошкільнят, а школярі займаються тричі на тиждень. Групи від 8 до 15 учнів.

Двічі на рік  проводимо «відкритий урок» — показовий виступ для батьків, друзів і гостей нашої студії. По мірі засвоєння техніки танцю, хореографія для дітей ускладнюється, а в програму навчання включаються танцювальні постановки. Танці для дітей, репертуар і тематика підбираються відповідно віку.

Два-три рази на рік заплановані виступи на сцені з груповими та соло танцями, а також три-чотири рази участь у конкурсах-фестивалях в Києві і один закордоном.

Всі учні студії, незалежно від термінів навчання, завжди беруть участь в концертах і театральних постановках- мюзиклах на сцені. Найбільш вдалі роботи показуються на концертах, фестивалях і конкурсах.

 

ЧЕКАЄМО ВАС НА НАШИХ ЗАНЯТТЯХ!

 

 

Подати заявку