Про керівника

Вітаю вас на сторінці, що присвячена моїй діяльності. Балетна студія є втіленням моїх освіти, досвіду роботи та викладацького стажу. Уже понад 12 років я навчаю балету дітей та дорослих різного віку та підготовки, і роблю це з величезним задоволенням.

Я прагну створити мережу інклюзивної балетної освіти, адже вірю, що балет має бути доступним для всіх охочих. Програма навчання, що розроблена мною для студії, підходить дітям і дорослим із синдромом аутизму, вадами зору, слуху та порушеннями опорно-рухового апарату. Балетна практика є лікувальною фізичною культурою (ЛФК) для очей та значно сприяє покращенню зору завдяки зміні його фокусу; забезпечує правильну поставу, ходу та підтримку м’язів, є профілактикою та лікуванням викривлення хребта.

Я народилась 2-го серпня 1981-го року, і з дитинства захоплювалася балетом. У 2002-му році я з відзнакою закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж за спеціальністю «Хореографія» та здобула кваліфікацію артистки балету, викладача хореографії. Наступним етапом розвитку моїх професійних навичок була освіта в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Хореографія», яку я з відзнакою завершила у 2005-му році, здобувши кваліфікацію вчителя хореографії та художньої культури. У 2007-му році я отримала кваліфікацію балетмейстера-викладача народно-сценічного танцю, закінчивши з відзнакою магістратуру Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Додатково у 2014-му році я завершила курси підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти при Київському університеті імені Б. Грінченка.

Мій досвід роботи:

2008 — теперішній час — артистка балету (солістка) ансамблю танцю «Терен» Національної філармонії України.

2013 — теперішній час — викладачка балетної студії в дитячому саду Монтессорі «Clever Kids» (Оболонський р-н, м Київ).

2018 — тренер балету в телепередачі «Зважені й щасливі — 8 сезон» на СТБ.
2012 — 2017— керівниця балетного гуртка «Аврора» в Спеціалізованій школі № 254 (Святошинського р-н, м Київ).
2007 — 2008 — викладачка хореографічних дисциплін у Київському хореографічному коледжі при КЦ «Кияночка»;
2006  — викладачка класу хореографії й танцю, ЗАТ «Вербена» для дітей від 3-х років до 16-ти років.
2006 — артистка балету за контрактом у Південній Кореї (м.Сеул) в Mega Magic Christmas Show (Мега Чарівне Різдвяне шоу) постановник — американський ілюзіоніст Franz Harary, у виконанні головної ролі комедійний ілюзіоніст Murray SawChuk.
2004 — 2005 — артистка балету Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г Шевченка.
2003 — 2004 — артистка балету за контрактом у Китайській Народній Республіці (м.Ханчжоу) у Малому музично-драматичному театрі за підтримки Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Головного управління культури й мистецтв Київської міської державної адміністрації.
2002 — артистка балету Ансамблю пісні й танцю Збройних Сил України.

 

 

 

 

 

 

 

Подати заявку