Про студію

Запрошуємо на 10-й ювілейний учбовий рік в балетній студії!

Наша студія була започаткована у 2011-му році артисткою балету Національної філармонії України Іриною Мельничук. Саме тоді Ірина, захопившись викладанням для дітей, створила Дитячу балетну студію «Аврора».

З часом батьки вихованців «Аврори» почали цікавитися балетом, тож у вересні 2018-го року ми вирішили розширити програму навчання, включивши заняття і для дорослих. Так була створена «Балетна студія Ірини Мельничук».

Ми викладаємо балет за авторськими програмами, що були створені Іриною Мельничук окремо для кожної вікової групи. Підґрунтям для розробки навчальних курсів була система навчання початкових класів хореографічного училища за методикою Агріппіни Ваганової, що вважається найбільш професійною у сфері балетної педагогіки.

Заняття здійснюються у світлих просторах, що є повноцінно обладнаними відповідно до потреб кожної вікової групи. Основними пріоритетами нашої викладацької практики є комфорт і здоров’я вихованців студії, тож ми принципово дотримуємось охайності, вентиляції та опалення наших приміщень.

Балет зміцнює здоров’я, сприяє фізичному розвитку та здатності концентрувати увагу тривалий час, допомагає усвідомити потреби свого тіла і прищеплює навички планування. Балетна практика є лікувальною фізичною культурою (ЛФК) для очей та значно сприяє покращенню зору завдяки зміні його фокусу; забезпечує правильну поставу, ходу та підтримку м’язів, є профілактикою та лікуванням викривлення хребта.

На відміну від танцювальних шкіл, що орієнтуються на велику кількість поширених танцювальних напрямів, Балетна студія Ірини Мельничук дає учням гарантію — навчитися танцювати через певний час. Після опанування базових технік танцю, наші вихованці з легкістю виступають на сцені як у сольному, так і в груповому форматах. І, безперечно, отримують за це нагороди — наші учні є лауреатами та дипломантами всеукраїнських і міжнародних конкурсів-фестивалів в Україні та за кордоном.

«Балетна студія Ірини Мельничук закладає те, що потім залишиться з учнями на все життя — здоров’я, поставу, грацію, творче сприйняття світу. Можливо, хтось із вихованців моєї студії надійде в хореографічне училище, хтось знайде себе в балеті або сучасному танці, хтось проявить свій акторський талант, а хтось просто буде вміти гарно танцювати — в будь-якому випадку я пишаюся і буду пишатися кожним моїм учнем і готова підняти завісу в прекрасний світ мистецтва у творчій і дружній атмосфері ».

 

З Повагою,
Ірина Мельничук

Подати заявку