Про студію

Запрошуємо на 12-й учбовий рік в нашій студії!

Наша студія була започаткована у 2011-му році артисткою балету Національної філармонії України Іриною Мельничук. Саме тоді Ірина, захопившись викладанням для дітей, створила Дитячу балетну студію «Аврора». У вересні 2018-го  ми розширили програму навчання і студія отримала нову назву —  «Балетна студія Ірини Мельничук». Ця студія знаходиться у ценрті Києва і налічує приблизно 50 учнів кожного року.

З 2008 по 2021 рік для учнів Оболонського райну в Києві був створений філіал на базі навчального закладу Clever Kids, де навчалось від 20 до 30 учнів щороку.  В 2022 році ми відновили роботу  в клубі «Орбіта» на Оболоні(Київ) і запрошуємо діток на навчання у новий філіал — «Хореографічну студію МІРА».

Ми викладаємо балет та оздоровчу гімнастику за авторськими програмами, що були створені Іриною Мельничук окремо для кожної вікової групи. Підґрунтям для розробки навчальних курсів була система навчання початкових класів хореографічного училища за методикою Агріппіни Ваганової, що вважається найбільш професійною у сфері балетної педагогіки.

Заняття здійснюються у світлих просторах, що є повноцінно обладнаними відповідно до потреб кожної вікової групи. Основними пріоритетами нашої викладацької практики є комфорт і здоров’я вихованців студії, тож ми принципово дотримуємось охайності, вентиляції та опалення наших приміщень.

Балет зміцнює здоров’я, сприяє фізичному розвитку та здатності концентрувати увагу тривалий час, допомагає усвідомити потреби свого тіла і прищеплює навички планування. Балетна практика є лікувальною фізичною культурою (ЛФК) для очей та значно сприяє покращенню зору завдяки зміні його фокусу; забезпечує правильну поставу, ходу та підтримку м’язів, є профілактикою та лікуванням викривлення хребта.

На відміну від танцювальних шкіл, що орієнтуються на велику кількість поширених танцювальних напрямів, Балетна студія Ірини Мельничук дає учням гарантію — навчитися танцювати через певний час. Після опанування базових технік танцю, наші вихованці з легкістю виступають на сцені як у сольному, так і в груповому форматах. І, безперечно, отримують за це нагороди — наші учні є лауреатами та дипломантами всеукраїнських і міжнародних конкурсів-фестивалів в Україні та за кордоном.

«Балетна студія Ірини Мельничук закладає те, що потім залишиться з учнями на все життя — здоров’я, поставу, грацію, творче сприйняття світу. Можливо, хтось із вихованців моєї студії надійде в хореографічне училище, хтось знайде себе в балеті або сучасному танці, хтось проявить свій акторський талант, а хтось просто буде вміти гарно танцювати — в будь-якому випадку я пишаюся і буду пишатися кожним моїм учнем і готова підняти завісу в прекрасний світ мистецтва у творчій і дружній атмосфері ».

 

З Повагою,
Ірина Мельничук

Подати заявку