Навчання 3-6 років

Програма навчання для дітей з 3-х до 6 років спрямована на розвиток творчих здібностей в танцювальному, театральному та музичному напрямках, і передбачає комплексне вивчення:

  • класичний танець (балет)
  • ритміка + вокал
  • оздоровча гімнастика + основи акторської майстерності

Заняття проходять 2 рази на тиждень і складаються з 2 уроків по 45 хвилин: хореографія і ритміка з вокалом, або хореографія і гімнастика з акторською майстерністю.

Уроки хореографії для дітей — це цікаві і розвиваючі заняття в ігровій формі, спрямовані на зміцнення загального здоров’я дітей, розвиток гнучкості і пластики, формування гарної постави, допомога кожній дитині розкрити свої таланти. Всі заняття проходять в розвиваючої ігровій формі відповідно до віку.

Для дітей з 3-х до 4 років розроблена спеціальна програма підготовки до балету, яка стане прекрасною базою для занять в середньому і старшому віці. У цьому віці ще рано ставати до хореографічного станку і ритміка з гімнастикою на килимках стане прекрасною підготовкою до більш складного рівня.

Для дітей з 5 до 6 років балетна гімнастика ускладнюється шляхом повторення пройденого матеріалу в більшому обсязі і більш швидкому темпі, що сприяє розвитку витривалості і координації рухів. Освоєння позицій ніг і рук, танцювальних кроків, перші навички у хореографічного станка, стрибки і т.д.

 

Два рази на рік дитяча школа танців проводить «відкритий урок», показовий виступ, для батьків, друзів і гостей нашої студіі. По мірі освоєння техніки танцю, хореографія для дітей ускладнюється, а в програму навчання включаються танцювальні постановки. Танці для дітей, репертуар і тематика підбираються відповідно віку. Всі учні студії, незалежно від термінів навчання, завжди беруть участь в концертах і театральних постановках- мюзиклах на сцені. Найбільш вдалі роботи показуються на концертах, фестивалях і конкурсах.

Учні «Балетної студії Ірини Мельничук» є лауреатами та дипломантами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів-фестивалів в Києві, Україні та інших країнах.