Навчання 3-6 років

Уроки балету для дітей — це цікаві та розвиваючі заняття в ігровій формі. Нашою метою є зміцнення загального здоров’я дітей, розвиток гнучкості та пластики, формування гарної постави. Усі заняття здійснюються в легкому навчальному форматі, у невеликих групах, з урахуванням вікового розподілу й індивідуальних здібностей дитини. Ми також дотримуємось гнучкого графіку навчання, аби балет не був джерелом дискомфорту та примусу, а приносив максимальну користь і радість.

Заняття розроблені у такий спосіб, що заохочують інтерес дитини до мистецтва, формують естетичний смак і сприяють виховати гармонійної особистості. Додатково регулярні уроки балету прищеплюють дисциплінованість і відповідальність.

Для дітей із 3-х до 4-х років Ірина створила особливу програму підготовки до балету, яка є комплексною базою для занять у середньому і старшому віці. У цьому віці учням та ученицям ще рано опановувати хореографічний станок, тож ритміка з гімнастикою на килимках не лише зміцнює здоров’я дитини, а й готує їх до наступного рівня балетної освіти.

Для дітей із 5-ти до 6-ти років балетна гімнастика ускладнюється шляхом повторення пройденого матеріалу в більшому обсязі й більш швидкому темпі, що сприяє розвитку витривалості й координації рухів. Зокрема, освоєння позицій ніг і рук, танцювальних кроків, перші навички біля хореографічного станка, стрибки є частиною програми, розробленої Іриною для дітей цього віку.

 

Двічі на рік дитяча школа балету організовує «відкритий урок» — показовий виступ для батьків, друзів і гостей нашої студії. Відповідно до рівня опанування техніки танцю дітьми, хореографія програми ускладнюється. Навчання в студії також передбачає створення танцювальних постановок, тематика яких обирається разом із дітьми. Усі учні, незалежно від тривалості їхнього навчання, завжди беруть участь у театральних постановках-мюзиклах на сцені. Найбільш вдалі вистави ми демонструємо на концертах, фестивалях і конкурсах.

Учні «Балетної студії Ірини Мельничук» є лауреатами та дипломантами всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів в Україні та за кордоном.

Подати заявку