Навчання 7-10 років

Програма навчання дітей із 7-ми до 10-ти років передбачає ускладнену силову гімнастика на підлозі, опануванням техніки класичного танцю біля хореографічного станка, практику рухів без підтримки і виконання перших «па» в пуантах.

Заняття в межах цієї програми розвивають навички у сферах

    

  • класичного танцю (балет);
  • сучасного танцю;
  • гімнастики (stretching);
  • інших видів хореографії (ми забезпечуємо відвідування різноманітних майстер-класів нашими учнями відповідно до їхніх бажань);
  • навички публічного виступу та роботи в колективі (постановка групових концертних номерів, танцювальних етюдів, варіацій із балетів тощо).

Двічі на рік дитяча школа балету організовує «відкритий урок» — показовий виступ для батьків, друзів і гостей нашої студії.
Відповідно до рівня опанування техніки танцю дітьми, хореографія програми ускладнюється. Навчання в студії також передбачає створення танцювальних постановок, тематика яких обирається разом із дітьми. Ми заохочуємо всіх вихованців студії брати участь у заходах балетної школи: фестивалях, концертах, казках, мюзиклах, конкурсах і телезйомках.

 

Балетна студія Ірини Мельничук є одним із провідних закладів балетної освіти Києва, який є широко відомим у професійному середовищі Україні. Учні й учениці студії є лауреатами всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів та неодноразово представляли Україну за кордоном — у Грузії, Чехії, Болгарії та інших країнах.

 

Подати заявку