Конкурси за кордоном

ГРУЗІЯ 2017-2018-2019

Три роки поспіль Балетна студія Ірини Мельничук брала участь у Всесвітньому конкурсі танцю «New Life», який щорічно відбувається в Батумі (Грузія) в кінці червня та триває 5-6 днів. До Грузії ми з вихованцями подорожуємо літаком.

У 2019-му році учні Балетної студії Ірини Мельничук взяли участь у «New Life-2019»  та у V Міжнародному фестивалі «Wonderland». Конкурсна програма відбувалась на сцені Батумського театру опери і балету; серед її учасників були представники 14-ти країн, зокрема, Фінляндії, Молдови, Німеччини, Болгарії, Словаччини, Вірменії тощо. Наші вихованці брали участь в номінаціях «соло 5-7 років», «соло 8-10 років» і «соло 11-13 років», здобувши чотири перших місця, чотири других місця та шість третіх місць відповідно. Учні Шішела Назар і Медведенко Софія посіли 1 місце в номінації «дует 8-10 років». 

Додатково ми з вихованцями групою з 30-ти осіб відпочили на березі Чорного моря, відвідали ботанічний сад в Батумі й дельфінарій, глибше познайомились з містом під час екскурсії та спробували грузинську кухню.

У  липні 2018-го року ми знову відвідали Батумі, адже там відбувався Всесвітній конкурс «New Life-2018». У ньому взяли участь  приблизно 800 конкурсантів з 10-ти країн світу — танцюристи і співаки з Латвії, Естонії, Польщі, Казахстану та інших країн.
Незважаючи на таку жорстку конкуренцію, наші вихованці продемонстрували професійність і отримали задоволення від участі в міжнародній конкурсній програмі. Зокрема, учні Балетної студії Ірини Мельничук отримали диплом лауреата першого ступеня і приз у номінації за «Кращий виступ» у Всесвітньому конкурсі народного танцю «New Life-2018».
Ми підготували виступи в межах однієї номінації — «класичний танец / соло», який виконували наші учні віком від 6-ти до 9-ти років.

Наші вихованці продемонстрували 5 сольних виступів:

 • Варіація Кішечки з балету «Спляча красуня»
 • Варіація Фея ляльок із балету «Фея ляльок»
 • Варіація «Редисонька» з балету «Чіполліно»
 • Танець «Пірат»
 • Танець «Метелик»

У 2017-му році ми подорожували до Батумі групою, що налічувала 5 дітей та 3-х дорослих. Учениці балетної студії, Ішкова Христина й Медведенко Катерина, посіли 2 місце в межах конкурсної програми. Христина виконала мініатюру «Вмираючий лебідь», а Катерина — варіацію «Кітрі». Цього ж року вихованці балетної студії брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело Надій», що відбувається в травні в Києві. В межах конкурсної програми наші вихованці здобули вражачу кількість нагород:

 • 1 місце в номінації «соло 7–9 років» — Медведенко Софія, Каспаревич Софія, Медведенко Катерина і Ішкова Христина;
 • 2 місце в номінації «соло 9–10 років» —  Тараненко Софія;
 • Гран-прі — Медведенко Катеринка і Ішкова Христина за виконання танцю графинь Вишеньок з балету «Чіполліно».

ЧЕШСЬКА РЕСПУБЛІКА-2019

У березні 2019-го року учні Балетної студії Ірини Мельничук також відвідали Прагу (Чехія) та взяли участь у конкурсі VIII Festival Pearl of Europe. В межах конкурсної програми в номінації «соло/балет» наші вихованці здобули чимало нагород:

 • 1 місце — Шішела Назар, Висоцька Меланія;
 • 2 місце — Медведенко Софія, Петрухіна Лія;
 • 3 місце — Медведенко Катерина.

Ми завжди намагаємось не обмежувати враження наших учнів від поїздок лише участю в конкурсі, тож у Празі ми відвідали безліч визначних пам’яток столиці: Празький град, Карлов міст, Староміську площу, Празькі куранти тощо. Додатково ми організували екскурсію до Дрездену (Німеччина), в межах якої наші вихованці мали змогу познайомитись зі світовими мистецькими течіями в Дрезденській картинній галереї.

БОЛГАРІЯ-2015

У червні 2015-го року наші вихованці брали участь у конкурсі, що відбувався в Еленіте (Болгарія). Оскільки наша поїздка тривала тиждень, ми мали змогу відпочити на березі Чорного моря та в аквапарку нашого готелю. В межах конкурсної програми учениця студії Медведенко Катерина (якій тоді було 7 років) посіла 1 місце, виконавши танець Лялечки з «Музичної табакерки» і варіацію Есмеральди з балету «Есмеральда». Батьки часто супроводжують дітей в поїздках балетної студії, щоб підтримати їх у моменти хвилювання та розділити з ними радощі. Так, присутність мами Каті на конкурсі допомогла їй сконцентруватися на виконанні танцю.
У поїздках балетної школи ми також намагаємось організовувати екскурсії у цікаві місця для наших вихованців. У 2015-му році, окрім Еленіте, ми також відвідали Несебр — одне з найстаріших міст Європи, яке було важливим торговим центром і навіть мало ранг єпископського міста.

Хочете відчути себе справжнім артистом, приймати участь в захоплюючих поїздках спільно з нашим великим і дружним колективом, ми з величезним задоволенням будемо раді бачити Вас в нашій  затишній балетній студі.

Подати заявку