Концерти студії

Балетна студія Ірини Мельничук двічі-тричі на рік організовує концерти на кращих сценах Києва. На таких виступах наші учні мають змогу не лише продемонструвати глядачам свої навички й уміння, а розділити з ними своє захоплення балетом, розповідаючи своїм виконанням різні історії.
    

Виступам на сцені, груповим та індивідуальним (соло), ми надаємо величезне значення в межах навчального процесу. Вони не лише дозволяють нашим вихованцям розвивати навички публічного виконання, а і сприяють засвоєнню вивченого матеріалу. Репертуар наших вистав є різноманітним; він неодмінно включає опановані вихованцями за навчальний рік «па», танцювальні етюди та варіації з балетів і танців. Наприкінці навчального року всі учні балетної студії влаштовують традиційний «звітний концерт», після якого вихованці переходять до наступного класу або групи.

Коли костюми, музика, танець і амплуа виконавців поєднуються в одне ціле, починається подорож із балетного класу на сцену! Маленькі учні, артисти балету, знають, що вони — частина команди. Ми прищеплюємо повагу до роботи хореографів, викладачів, музикантів, художників-оформлювачів, звукорежисерів, фахівців із гримування, декораторів та всіх інших, хто робить виставу можливою. Наші вихованці знають, що їхня праця є не менш важливою, ніж справа артистів, лише вона здійснюється за лаштунками.

На концертах учні балетної студії не лише танцюють на сцені, а й читають вірші, співають, є ведучими і співавторами вистав. Ми враховуємо уподобання наших вихованців і разом із ними розробляємо сценарій наступного свята.

Ми підтримуємо професійні стандарти під час виконання концертів. Наші учні, незалежно від їхнього віку, знають, що зразкова дисципліна за лаштунками, суворе дотримання програми виступів, контроль із перевдяганням і підготовкою до виходу на сцену є необхідними умовами успіху вистави.

Подати заявку