Концерти студії

«Балетна студія Ірини Мельнічук» в урочистій обстановці проводить концерти 2-3 рази на рік на кращих сцена м.Києва. На таких виступах учні студії з легкістю можуть продемонструвати глядачам що вміють, а найголовніше — змусити їх радіти, сумувати або сміятися , розповідаючи своїм танцем різні історії.

    

 

Важливе місце в навчальному процесі надається виступам на сцені, як груповим так і індивідуальним (соло). Репертуар концертів — різноманітний і складається з вивчених за навчальний рік «па», танцювальних етюдів, які мають закінчену форму, а також варіацій з балетів і танців. В кінці навчального року всі учні балетної студії влаштовують традиційний «звітний концерт», після якого учні переходять до наступного класу або групи наступного року навчання.

Коли костюми, музика, танець й амплуа танцюристів з’єднуються в одне ціле, починається подорож з балетного класу на сцену! Маленькі учні — артисти балету знають, що вони — частина команди. Робота хореографів, викладачів, музикантів, художників-оформлювачів, звукорежисерів і іншого обслуговуючого персоналу так само важлива, як і робота артистів, тільки вони роблять її за сценою.

На концертах учні балетної студії не тільки танцюють на сцені, а й читають вірші, співають, є ведучими і співавторами концертів. Окрасою існують музичні та вокальні номери, поезія, що надає більшої урочистості.

Під час концертів дотримується зразкова дисципліна за лаштунками, суворе дотримання програми виступів, контроль з перевдяганням і підготовкою до виходу на сцену.

Щоб стати справжньою зіркою балету, учням потрібно старанно тренуватися багато часу. Після блискучого виступу, в кінці заходу, учні-танцюристи ще раз виходять на сцену — роблять уклін-реверанс глядачам, дякують їм за оплески.